Bestuur
Voorzitter: Vacant voorzitter@gscods.nl
Secretaris: Thijs Blom secretariaat@gscods.nl
Penningmeester: Thomas Scheurwater penningmeester@gscods.nl
Jeugdzaken: Ariëtte Hakkers jeugd@gscods.nl
Wedstrijdsecretaris:Theo de Botwedstrijdsecretaris@gscods.nl
Technische zaken: Peter Spaan & Naïl Karaman tc@gscods.nl
Kleding & Materiaal: Raymond & Diana Bezemer materiaal@gscods.nl
Activiteiten & Kantinebezetting: Diana Buijtenhek kantine@gscods.nl
Ledenadministratie: Alie Sieben ledenadministratie@gscods.nl
Bestuurslid Accommodatiezaken: Vacant accommodatie@gscods.nl
Algemeen Contact: bestuur@gscods.nl
Wedstrijdsecretariaat
Theo de Botwedstrijdsecretaris@gscods.nl
Jeugdcommissie
Ariëtte Hakkers
André Kooijman
Nick van Oldenbarneveld
Dylan Gooshouwer
Yusuf Karasahin
Contact: jeugd@gscods.nl
     
Technische Commissie
Cees den Breejen
Peter Spaan
Nail Karaman
Marcel Rombout
Contact: tc@gscods.nl of bij aanwezigheid op de accommodatie
 
Sponsorcommissie
Henny Kattemölle06-33318011
Thom van Ewijk06-53415673
Mike Verhoeven06-36411516
Cees den Breejen
Lucien Gooshouwer (balsponsors)06-13413530
Contact: sponsoring@gscods.nl
 
Veteranen 7x7 35+ & Walking Football 55+
Lucien Gooshouwer 35+ maandag & donderdag 06-13413530
Michael Abbema 35+ maandag & donderdag 06-45766084
Hans Suiker 7x7 vrijdag 06-14961540
Arjen Catsburg 7x7 vrijdag 06-48620909
Thijs Blom Walking Football 06-10474165
Contact Veteranen via veteranen@gscods.nl of WhatsApp. Walking Football via Whatsapp
     
Webmasters
Sebastiaan Vugts
Thijs Blom
Wilko Peenstra
Oskar van der Velde
Contact: webmaster@gscods.nl