Bestuur
Voorzitter:Cees den Breejen
Secretaris:Theo de Botsecretariaat@gscods.nl
Penningmeester:Thomas Scheurwaterpenningmeester@gscods.nl
Jeugdzaken:Ariëtte Hakkersjeugd@gscods.nl
Technische zaken:Peter Spaan
Kleding & Materiaal:Theo de Bot
Activiteiten & Kantinebezetting:Miranda Stal
Ledenadministratie:Alie Siebenledenadministratie@gscods.nl
Bestuurslid Accommodatiezaken:Sebastiaan Vugtsaccommodatie@gscods.nl
Contact: bestuur@gscods.nl
Wedstrijdsecretariaat
Theo de Botwedstrijdsecretaris@gscods.nl
Jeugdcommissie
Ariëtte Hakkers
Peter Spaan
André Kooijman
Nick van Oldenbarneveld
Dylan Gooshouwer
Ryan Rombout
Yusuf Karasahin
Contact: jeugd@gscods.nl
  
Technische Commissie
Jeroen BrouwersZaterdagteams06-17793390
Thijs BlomZondagteams06-10474165
Murat SahingozZondagteams06-41442131
Peter SpaanAlle teams06-48613064
Contact via WhatsApp of SMS
Sponsorcommissie
Henny Kattemölle
Thom van Ewijk
Jan de Wit
Contact: sponsoring@gscods.nl
 
Veteranen 7x7 35+ & Walking Football
Lucien Gooshouwer7x7 35+06-13413530
Michael Abbema7x7 35+06-45766084
Ben van Es7x7 35+06-55325428
Thijs BlomWalking Football06-10474165
Contact 7x7 35: Veteranen@gscods.nl of WhatsApp. Contact Walking Football: WhatsApp
 
Webmasters
Sebastiaan Vugts
Thijs Blom
Oskar van der Velde
Contact: webmaster@gscods.nl