Bestuur
Voorzitter:Vacant
Secretaris:Theo de Botsecretariaat@gscods.nl
Penningmeester:Thomas Scheurwaterpenningmeester@gscods.nl
Public Relations:Thijs Blom
Jeugdcommissie:Ariëtte Hakkersjeugd@gscods.nl
Kleding & Materiaal:Theo de Bot
Activiteiten & Kantinebezetting:Miranda Stal
Ledenadministratie:Alie Siebenledenadministratie@gscods.nl
Algemeen Bestuurslid:Rutger Rodermond
Algemeen Bestuurslid:Jeroen Brouwers
Bestuurslid Accommodatiezaken:Sebastiaan Vugtsaccommodatie@gscods.nl
Contact: bestuur@gscods.nl
Wedstrijdsecretariaat
Theo de Botwedstrijdsecretaris@gscods.nl
Jeugdcommissie
Ariëtte Hakkers
Peter Spaan
André Kooijman
Nick van Oldenbarneveld
Dylan Gooshouwer
Ryan Rombout
Yusuf Karasahin
Contact: jeugd@gscods.nl
Technische Commissie
Rutger RodermondZaterdagteams06-42918530
Jeroen BrouwersZaterdagteams06-17793390
Thijs BlomZondagteams06-10474165
Contact via WhatsApp of SMS
Sponsorcommissie
Henny Kattemölle
John Eichhorn
Contact: sponsoring@gscods.nl
Veteranen 7x7 35+ & Walking Football
Lucien Gooshouwer7x7 35+06-13413530
Michael Abbema7x7 35+06-45766084
Ben van Es7x7 35+06-55325428
Walking Football-
Contact 7x7 35: Veteranen@gscods.nl of WhatsApp. Contact Walking Football: WhatsApp
Webmasters
Yvonne Meijers
Sebastiaan Vugts
Thijs Blom
Gerrit Schorel
Contact: webmaster@gscods.nl