Ons eerste elftal is dit weekend met liefst 1-5 onderuit gegaan tegen DCV. Die stand was al bij rust bereikt en zegt alles over de dramatische eerste helft die de ploeg afleverde. Uitgerekend in de defensie, dit seizoen toch een betrouwbare linie, ging er zoveel mis dat er voor doelman Sherrilson Zieck ondanks enkele knappe reddingen geen houden meer aan was. De bezoekers pakten gelukkig niet eens alle cadeautjes uit, anders had de thee nog slechter gesmaakt. Na rust herpakte de thuisploeg zich enigszins, maar was de wedstrijd feitelijk al gespeeld.
De ploeg uit Krimpen aan den IJssel nam de leiding, maar door een schot van Mauro Davirez kwam GSC/ODS weer op gelijke hoogte. Tot die 1-1 was, zoals zo vaak dit seizoen, geen krachtsverschil te zien. Na de 1-2 ging het echter helemaal mis, er werd fout op fout gestapeld en de gasten profiteerden dankbaar. De tweede helft zakte DCV geduldig in om via counters de monsterscore verder uit te bouwen, maar GSC/ODS gaf achterin niets meer weg. Helaas kon de ploeg voorin geen echte vuist maken en viel er voor de toeschouwers weinig meer te genieten.
Het ontbreken van vijf basisspelers speelde uiteraard een rol in deze wedstrijd, evenals het feit dat het scorend vermogen van de ploeg na het wegvallen van Ismaïl Yildirim en Mirac Akdeniz behoorlijk beperkt is. Met de toch al smalle selectie staat ons eerste elftal nog maar twee punten boven de fatale streep, dus lijkt het nu vooral zaak om het degradatiespook te verdrijven. Er wachten nu twee vrije weekends en daarna een bezoekje aan runner-up Zuidland. De kans is in elk geval groot dat trainer Jay Mangroe dan over meer dan elf fitte spelers kan beschikken.













