Tussen twee voetbalseizoenen door genieten we van de zomer en lonkt veel vrije tijd. Dus tijd om de boel even de boel te laten, de fiets uit de schuur te halen en op ontdekkingstocht te gaan in eigen stad. Voert die tocht je toevallig over de Badweg in Dordrecht, dan zul je daar een verborgen pareltje ontdekken, waar je zeker even moet afstappen; Eetcafé Het Puntje !
Met een prachtig terras aan het Wantij is Het Puntje zo’n plek waar je spontaan langer blijft hangen dan je eigenlijk van plan was. Zeker bij warm weer smaakt een Weizener van de (wissel)tap) prima. Of een ander drankje, een lekker broodje en een gezellig praatje, want daar zijn de de goedlachse gastvrouw Wendy en haar team altijd voor in. Als gast voel je je hier meteen thuis.
De kaart is eenvoudig maar goed: eerlijke gerechten, heerlijke maandschotels, fijne borrelhapjes en alles geserveerd met een flinke scheut gastvrijheid. Of je nu komt na een fietstocht, een wandeling of gewoon omdat je zin hebt in een fijne plek aan het water, Het Puntje stelt nooit teleur.
Als sponsor van GSC/ODS draagt Het Puntje onze club een warm hart toe en dat waarderen wij enorm. Dus, beste leden en sympathisanten: ga deze zomer ook eens richting Badweg en ontdek zelf waarom dit eetcafé een verborgen pareltje wordt genoemd.
Eetcafé Het Puntje – klein van stuk, groots in sfeer.Tot ziens aan de Badweg!










