Klaas en Anneke de Groot mogen zich voortaan Lid in de Orde van Oranje Nassau noemen. Vrijdagmorgen kregen ze in Kunstmin de verrassing van hun leven toen ze van burgemeester Wouter Kolff hoorden dat het onze majesteit behaagd heeft om beiden koninklijk te onderscheiden. Na een mooie ceremonie, waarin liefst 20 Dordtenaren onderscheiden werden, mochten ze met hun kersverse lintje op de borst in de foyer van de schouwburg de felictaties in ontvangst nemen van familie, vrienden en drie leden van ons bestuur, dat een half jaar geleden het initiatief nam om de onderscheidingen aan te vragen.

Uitleg is volstrekt overbodig, want alle leden kennen Klaas & Anneke als een gouden (echt)paar voor onze vereniging. De burgemeester memoreerde dat ze bij GSC/ODS een full-time vrijwilligersbaan hebben, waarop Anneke de lachers op haar hand kreeg met de opmerking dat haar bed er nog net niet staat. Inmiddels 44 jaar geleden begonnen ze met hun vrijwilligerswerk voor Gelukvogels. Velen kennen het paar door de vele bardiensten, die ze draaien, maar de burgemeester somde nog veel meer verdiensten van Klaas en Anneke op. Een dik verdiend blijk van waardering en ook vanaf deze plaats een hartelijke felicitatie !