Woensdag 27 maart is GSC/ODS weer organisator van het jaarlijkse schoolvoetbal op onze accommodatie. Om dat ook dit keer weer in goede banen te leiden heeft onze jeugdcommissie nog wat hulp nodig! Als je de dinsdag ervoor en/of woensdag beschikbaar bent, meld je dan even via een mailtje naar jeugd@gscods.nl en dan word je gebeld om te overleggen wat je kunt doen. We zoeken opbouwers voor het klaarzetten van zes halve velden op dinsdagavond. Op woensdagmiddag zijn er spelleiders, opruimers en een extra kracht in de commissiekamer nodig. Voor woensdagavond zoeken we schoonmakers en afbouwers (doelen weer terug zetten waar ze horen).

Wie één van de genoemde taken uitvoert heeft meteen voldaan aan z’n plicht om één keer per half jaar vrijwilligerswerk voor de club te doen. Dat scheelt je komende zomer toch weer twee tientjes ‘afkoopsom’. Zet je je twéé dagdelen in, dan heb je meteen voldaan aan je plicht voor een heel seizoen. Voor onze jeugdleden in het voortgezet onderwijs is het wellicht ook interessant om te weten dat je vrij kunt krijgen als je komt helpen bij het schoolvoetbal. Wacht niet te lang met het aanbieden van jouw hulp, stuur meteen dat mailtje naar jeugd@gscods.nl