Prachtig nieuws opnieuw voor onze club, want er rolt binnenkort weer een kleine vier mille in het laatje bij onze penningmeester. Dit keer is daarvoor niet onze ook al zo succesvolle sponsorcommissie verantwoordelijk, maar onze duurzaamheidscommissie. Zoals elk jaar schreven zij onze club met een zogeheten ‘pitch’ in voor de Rabo Club Support. Daarbij mag je als club aangeven wat jouw (nieuwe) duurzaamheidsplannen zijn en worden de beste plannen door de bank beloond met een cheque. En dat die soms vet zijn, dat hebben we de laatste jaren wel gemerkt. En dus deed de duurzaamheidscommissie weer een poging.

Commissielid Martien Blom (op de foto onder) diende dit keer een gezamenlijke pitch in namens twéé clubs. Voor GSC/ODS vroeg hij een bijdrage in het plan voor wateropvang en- opslag en voor SSW een bijdrage in de opstart van een duurzaamheidsplan, geheel naar ons voorbeeld, dus de aanleg van zonnepanelen, warmtepompen en airco. Dit keer grepen we naast de hoofdprijs van 25 mille, maar tijdens de prijsuitreiking in Ridderkerk werd bekend gemaakt dat vanwege het 125-jarig bestaan van de bank de pitches van alle aanwezigen een cheque van 7500 euro krijgen. Da’s dus 3750 euro voor beide clubs. In dank aanvaard uiteraard !