Het kost je geen geld en hooguit een minuutje van jouw tijd, dus wat houd je tegen om onze club aan een bal te helpen? Als 25 leden en/of sympathisanten dat doen, krijgt GSC/ODS zo’n mooie Derbystar bal. Dat kan zelfs oplopen tot vijf ballen, dus we hopen dat véél mensen meteen HIER klikken en op GSC/ODS stemmen. Dat moet in elk geval vóór 16 november. Als je nog niet geklikt hebt, omdat je eerst nog even wilt weten waarom, dan leggen we het even uit. De Vriendenloterij heeft namelijk een landelijke actie gestart onder de noemer “Sponsor zoekt club”, maar gaat nu ook ballen uitdelen.

Bij de actie “Sponsor zoekt club” moeten zoveel mogelijk mensen stemmen op een club. De vijf clubs met de meeste stemmen krijgen elk tienduizend euro. Leuk voor grote clubs met grote aanhang, maar GSC/ODS is bij zo’n actie natuurlijk kansloos. Dat hebben ze bij de Vriendenloterij waarschijnlijk ook wel door en daarom is er nu dus dat ‘ballenaanbod’. Dat maakt het voor onze club plots ook interessant om alle leden en sympathisanten te vragen om op onze club te stemmen. We hebben niet de illusie aan tien mille te komen, maar een paar balletjes, daar zijn we best blij mee! Help jij ook mee? Klik dan HIER.