Done deal! Doelman Joris Moesman keert na jaren weer terug op het oude nest bij GSC/ODS. Hij zal vanaf het nieuwe seizoen zijn keeperskunsten gaan vertonen bij de eerste selectie.

Joris is na omzwervingen bij Oranje Wit en de laatste seizoenen Drechtstreek weer terug naar waar het voor hem allemaal begonnen is als voetballer: bij onze club, waar hij vanaf de pupillen tot en met eerste elftal het doel heeft verdedigd.

Joris heeft na gesprekken met trainers en begeleiding de knoop doorgehakt om terug te keren, onder meer omdat er ook in zijn ogen wat moois aan het groeien is bij onze club en hij daar graag deel van wil gaan uitmaken.

Joris, welkom terug en veel succes in het nieuwe seizoen!

Na Ozan Cimen is Joris onze tweede aanwinst. Hij zal niet de laatste oude bekende zijn, die bij ons komt spelen. Houd de website in de gaten voor de volgende aanwinsten.