Penningmeester Thomas Scheurwater liep dit weekend rond met een glimlach van oor tot oor. Hij kreeg namelijk een mooi bericht van de Vriendenloterij, die onze vereniging een extra schenking doet van 3.556 euro. Eerder werd al bekend dat 2400 verenigingen in ons land 5,6 miljoen euro tegemoet kunnen zien en nu is dus duidelijk welk bedrag bij GSC/ODS terecht komt. Met dit extraatje hoopt de VriendenLoterij steun te geven aan clubs die kampen met hoge energiekosten. Daarvan heeft GSC/ODS geen last, maar de penningmeester is er niet minder blij mee.

Al vele jaren ontvangt hij elk kwartaal een bijdrage van enkele honderden euro’s van de Vriendenloterij. Dit danken wij aan een dertigtal leden, die via GSC/ODS meespelen in de Vriendenloterij. Een woordje van dank aan hun adres is hier ook wel op z’n plaats. Er zijn overigens mensen die meespelen in deze loterij en niet aan onze club gekoppeld zijn. Wil je dat wel of speel je nog niet mee, dan kun je dat zelf makkelijk regelen op de website van de vriendenloterij. Zo sponsor jij onze club, want minimaal 40% van jouw inleg gaat naar GSC/ODS!