Van de Rabobank mocht onze club eerder al een vette cheque in ontvangst nemen, maar ook met een kleinere bijdrage zijn we bij GSC/ODS natuurlijk erg blij. Via de jaarlijkse actie Rabo Club Support ontving de penningmeester 332 euro en 85 cent. Dat danken wij aan rekeninghouders van de Rabobank in de regio IJsselmonde-Drechtsteden, die de afgelopen weken mochten stemmen welke club een financiële bijdrage verdient.

Ook deze bijdrage is gestoken in verdere verduurzaming van ons clubhuis. Dit keer is geïnvesteerd in dakisolatie van het deel van ons clubhuis, dat na de brand in 2009 is bijgebouwd. De isolatie is vorige week door projectleider Marcel Eichhorn en enkele vrijwilligers aangebracht (zie foto’s). De verduurzaming van ons clubhuis heeft inmiddels ook flink wat aandacht gekregen in de media, omdat onze vereniging dankzij de gedame investeringen géén zorgen heeft over hoge energiekosten. Mogen we best een beetje trots op zijn !

ij