Net als de kantine zijn ook de kleedkamers inmiddels weer bruikbaar. Ook hier geldt weer dat we gebonden blijven aan de corona-regels. Voor onze jeugdspelers is er géén restrictie, maar de 18-plussers moeten in onze kleedkamers anderhalve meter afstand houden.

We hebben het geluk dat de douches in alle kleedruimtes precies op de goede afstand van elkaar zitten. Bij het omkleden en elkaar passeren dient echter wél rekening gehouden te worden met de anderhalve meter. Controle is lastig, dus wij rekenen hier vooral op het gezonde verstand van onze leden !

Voorlopig zullen de kleedkamers niet intensief gebruikt worden, omdat slechts enkele teams hebben aangegeven deze zomer door te trainen. Dreigt het te druk te worden in een kleedkamer, wees dan zo verstandig om jouw team op te splitsen en twee kleedkamers te gebruiken.