Twintig mini’s maakten zaterdagmiddag hun rentree op ons hoofdveld. Het was best wel koud, maar dat leek onze jongste talenten niet te deren. Zo’n winterstop duurt natuurlijk ook veel te lang. Enthousiast werd de draad dus weer opgepakt.

De oudste mini’s speelden een partijtje, de jongsten konden op ons bekende parkoers werken aan traptechniek en motoriek. Dit alles onder bezielende leiding van trainers Peter en Marcos, die assistentie kregen van drie spelers van JO15-1 (klasse mannen!) en enkele ouders.

Komende zaterdag is er helaas géén Mini’s Day, maar vanaf de week er op gaan we er weer tegenaan. Op 8 februari speelt ook Zaterdag-1 thuis, dus kiezen we die dag weer een mini om bij het eerste elftal de aftrap te doen.