Heel goed nieuws vanuit het Stadskantoor. Burgemeester Kolff heeft ons bestuur laten weten, dat onze kantine in afwachting van een nieuwe drank- en horecavergunning weer open mag. Een schriftelijke bevestiging van de Omgevingsdienst Zuid-Holland Zuid (OZHZ) volgt komende week, zo heeft hij toegezegd.

Uiteraard heeft één van onze bestuursleden de burgemeester namens de club al bedankt voor dit mooie gebaar. Bij het bestuur is de mededeling met een enorme zucht van verlichting binnen gekomen. De kantine acht weken of langer gesloten houden, wat dreigde, had onze vereniging enorme schade opgeleverd.

Met de OZHZ gaan we uiteraard trachten om alle formaliteiten netjes af te wikkelen, in de hoop dat er spoedig een nieuwe drank- en terrasvergunning komt. Inmiddels hebben we met dit gedoe zelfs de landelijke media bereikt, maar wij zetten er nu even een punt achter.