16 nov ThuisUitScheidrechter
74107 20:00 GSC/ODS 2 Madese Boys 3 Y. (Yannick) Govers
17 nov ThuisUitScheidrechter
56796 08:30 GSC/ODS JO9-1 VV Papendrecht JO9-2
46513 08:30 Pelikaan JO13-3 GSC/ODS JO13-1G
51299 08:30 Pelikaan JO11-3 GSC/ODS JO11-1
93591 08:30 Drechtstreek JO9-4 GSC/ODS JO9-2
39887 10:00 GSC/ODS JO15-1G Rijsoord JO15-3
47839 10:00 Drechtstreek JO12-2 GSC/ODS JO12-1 S. (Steven) Wierckx
37168 11:30 Drechtstreek JO17-2 GSC/ODS JO17-1 L. (Leen) Sas
32498 12:00 GSC/ODS JO19-1 VVAC JO19-1 I. (Izaak) Streefkerk
65413 12:00 GSC/ODS VR1 Sleeuwijk VR2 Afgeschermd
36261 12:00 Streefkerk JO17-1 GSC/ODS JO17-2
25894 14:30 Sliedrecht 4 GSC/ODS 2
72023 14:30 ZBC'97 1 GSC/ODS 1 R.M. (Ricardo) Warring
26319 14:30 Alblasserdam 4 GSC/ODS 4
18 nov ThuisUitScheidrechter
72176 14:30 GSC/ODS 1 NSV 1 C. (Chris) Dorsman
24 nov ThuisUitScheidrechter
57057 08:30 GSC/ODS JO9-2 VVAC JO9-4G
44507 08:30 GSC/ODS JO13-1G Dubbeldam JO13-4
64485 08:30 GSC/ODS JO7-1 DFC JO7-1
42298 08:30 GSC/ODS JO14-1 De Alblas JO14-2
40930 08:30 Heerjansdam JO15-3 GSC/ODS JO15-1G
58934 08:45 Zwaluwe JO9-1G GSC/ODS JO9-1
51599 10:00 GSC/ODS JO11-1 Rijsoord JO11-3G
35695 10:00 GSC/ODS JO17-1 DFC JO17-1 Afgeschermd
47626 10:00 GSC/ODS JO12-1 Oranje Wit JO12-2
104222 10:00 GSC/ODS JO17-2 Dubbeldam JO17-2
64255 10:15 Dubbeldam JO7-2 GSC/ODS JO7-2
66247 12:30 SV Noordeloos VR3 GSC/ODS VR2
32694 12:30 Peursum JO19-1 GSC/ODS JO19-1 L. (Lodewijk) Versteeg
25883 12:30 Heerjansdam 3 GSC/ODS 2
30676 14:30 GSC/ODS 3 DHV 2 F.J.M. (Ferry) Rhemrev
29493 14:30 GSC/ODS 4 Hardinxveld 9
71951 14:30 Goudswaardse Boys 1 GSC/ODS 1 O.L. (Oliver) Dane
65157 15:00 GSC/ODS VR1 Hardinxveld VR1 W.A. (Wiebe A.) van de Vreede
25 nov ThuisUitScheidrechter
73218 10:30 Terheijden 3 GSC/ODS 2
72331 14:30 Noordhoek 1 GSC/ODS 1 G.F. (Bert) van Rooden
1 dec ThuisUitScheidrechter
45944 08:30 RCD JO13-3 GSC/ODS JO13-1G
32272 10:00 GSC/ODS JO19-1 VVGZ JO19-1
66246 10:00 GSC/ODS VR2 Unitas VR1
47210 10:00 GSC/ODS JO12-1 ASWH JO12-3
93265 10:00 GSC/ODS JO15-1G VV Papendrecht JO15-2
52619 10:00 Oranje wit JO11-6G GSC/ODS JO11-1
37309 10:45 Nieuw Lekkerland JO17-1 GSC/ODS JO17-2
37606 11:00 Groote Lindt JO17-1 GSC/ODS JO17-1
42210 11:45 Roosendaal JO14-1 GSC/ODS JO14-1
24589 12:00 GSC/ODS 2 ASWH 4
65421 12:00 Almkerk VR1 GSC/ODS VR1
59893 13:00 Wieldrecht JO9-3 GSC/ODS JO9-2
72030 14:30 GSC/ODS 1 Zinkwegse Boys 1
27987 14:30 Groot-Ammers 4 GSC/ODS 4
29997 15:00 Oranje Wit 8 GSC/ODS 3
2 dec ThuisUitScheidrechter
74190 12:30 GSC/ODS 2 Irene'58 2
71188 14:30 GSC/ODS 1 HSC'28 1