De KNVB heeft de indelingen bekend  gemaakt voor de competities van het seizoen 2018/2019. Wat meteen opvalt is dat Zaterdag-1 door het KNVB district Zuid 1 is ‘uitgeleend’ aan West-2. Daar heeft onze club niet om gevraagd en is ons bestuur ook niet over gepolst of geïnformeerd. Zo gaat dat in ons voetballandje… Zondag-1 speelt een niveau hoger dan afgelopen seizoen, maar blijft actief in district Zuid-1.

Zaterdag-1 is ingedeeld in de vierde klasse G van West-2 en treft daar onder meer ZBC’97 uit Zwijndrecht. Voor het overige vooral ploegen uit de regio Rotterdam, Voorne-Putten en de Hoeksche Waard. De indeling is als volgt:

BZC/Zuiderpark 1 
GOZ 1 
GSC/ODS
Goudswaardse Boys 1 
NBSVV 1 
SCO ’63 1 
Simonshaven 1
TransvaliaZW 1 
WCR 1 
ZBC’97 1 
ZBVH 1 
Zinkwegse Boys 1
v.v. Hekelingen 1

Zondag-1 is ingedeeld in de vierde klasse B van Zuid-1 en treft daar onder meer stadgenoot SC Emma. Voor de rest zijn het Brabantse ploegen, waarvan de mede-promovendi van het afgelopen seizoen, RSV en HSC’28, bekende tegenstanders zijn. De indeling is als volgt:

Achtmaal
BSC
DIOZ
DSE
GSC/ODS
Gesta
Grenswachters
HSC’28
NSV
Noordhoek
RSV
SC Emma
Sprundel
Wernhout

Vrouwen-1 speelt komend seizoen ook weer in de 4e klasse en treft veel oude bekenden. De indeling is als volgt:

De Alblas VR1
Almkerk VR1
Hardinxveld VR1
GSC/ODS VR1
Sleeuwijk VR2
Groot-Ammers VR1
Rijsoord VR1
Sliedrecht VR1
Zwaluwe VR1
Prinsenland VR1
EBOH VR1
RFC VR1

De indelingen van de overige teams van GSC/ODS worden uiteraard ook nog op onze club-kanalen gepubliceerd.